Exnar: Dát si čaj s TOP 09 má smysl

15.8.2017

Popovídat si s kandidáty do PSP a seznámit se s volebním programem TOP 09? Srdečně Vás zveme do regionální kanceláře v Praze 5.

Exnar: Dát si čaj s TOP 09 má smysl

Pokud se chcete seznámit s programem a pražskými kandidáty TOP 09, tak máte unikátní příležitost každý všední den od 14. do 31. srpna. Kandidáti na Vás čekají v kanceláři TOP 09 na Štefánikově 28, vždy mezi 16–19 hod. Rádi si s Vámi popovídáme, protože Vás názor nás zajímá. Pro horké letní dny je připravený čaj i v "ledové" variantě.

„Neležíme přes léto u vody, ale chceme debatovat s lidmi – s občany a voliči, protože nás zajímá jejich názor,“ říká o nabídce setkání předseda pražské organizace strany Martin Dlouhý. A k době prázdnin a dovolených dodává: „Léto vždy trochu ‚zpomaluje‘ čas. Ale říjnové parlamentní volby se blíží rychleji, než se zdá. A my dobře víme, že budou pro naši zemi mimořádně důležité, protože mohou změnit dosavadní orientaci České republiky na Západ. Proto ještě citlivěji než jindy vnímáme váhu každého jednoho hlasu pro svobodu a demokracii, pro Evropu a pro prosperitu, zdrojem které jsou činorodí svobodní lidé, nikoli byrokratické struktury.“

S tím souhlasí i Petr Exnar, který si povídal  s lidmi v pondělí odpoledne: „Dát si čaj s TOP 09 má smysl. Rozdávat lidem pozvánku k volbám a diskutovat s nimi je v této době obzvláště důležité. Jasně, ne každý si letáček s volebním programem TOP 09 vezme, ale lidé byli milí a našlo se i dost našich podporovatelů. Je také skvělé se víc poznat navzájem. Bylo to příjemně prožité odpoledne s lékařem roku 2015 MUDr. Jiřím Holubářem. “

V rámci projektu @lowcostracecom nás navštívili a studený čaj si s námi daly Lucie Vrožinová a Lucie Miláčková. Přijďte i Vy! Rádi si s Vámi popovídáme, protože Vás názor nás zajímá.

Kandidáti za Prahu 6 se na Vás těší i další dny

18.8.2017 Petr Exnar (od 18:00)

24.8.2017 Petr Exnar

25.8.2017 Petr Exnar

28.8.2017 Jakub Hruška